Printeriekspert

Expert Advice for Choosing the Perfect Printer

Mida vähem saadetisi, seda suurem on efektiivsus.

Mida vähem saadetisi, seda suurem on efektiivsus.

Kas sa teadsid…?

Mida vähem saadetisi, seda suurem on efektiivsus.

Paljud meist on läbinud tüütu kogemuse kui ühel ja samal päeval on vaja esitada mitmeid tellimusi ja tooted saabuvad samuti “osade kaupa” erinevatel päevadel ja kellaaegadel. See sunnib nende saabumisele pidevalt tähelepanu pöörama või mitu korda nädalas kogumispunkti külastama. Kas poleks mugavam, lihtsam ja kergem kõike korraga kätte saada…?

Kui me ostame midagi siis hindame loomulikult nii toodet ennast kui ka hinda, aga samuti otsime me head teenust, näiteks olukorras kui ostetud ese tuleb kulleriga.

Mitme toote ostu korral samalt tarnijalt oleks parem saada need kõik korraga. Printerite kulumaterjalide kohaletoimetamiseks on meil head uudised: Nubeprint võimaldab kombineerida kahte oma äppi nii, et tarne jääb ühe nädalapäeva peale. Kuidas see käib…?

Staatusäpp võimaldab muuta kulumaterjalide hoiatuse lävendeid päevadeks (vaikimisi on need seadistatud 20% koormusele), et saaksite teada millal täpselt kulumaterjale saata.

Pärast lävendite määramist päevades võimaldab grupeeritud saadetiste rakendus konsolideerida kõik nädala jooksul kavandatud saadetised konkreetse kliendi jaoks, et need saaksid toimuda eelistatud nädalapäeval või kliendiga kokku lepitud päeval.

Millised on tellimuste grupeerimise eelised?

  1. Kulusääst. Mitme saadetise grupeerimisel vähenevad transpordikulud säästes kütust ja aega.
  2. Suurem efektiivsus lao haldamisel. Kohaletoimetamise haldus ja varude kontroll on optimeeritud.
  3. Paremini planeeritud kohaletoimetamine. Saadetise saatmiseks vajalik aeg väheneb ja kohaletoimetamiste korralduse efektiivsus suureneb.
  4. Keskkonnamõju vähendamine. Vähem saadetisi vähendab kasvuhoonegaaside heidet ning keskkonnamõju jätkusuutlikkuse huvides.
  5. Parem saadetise turvalisus. Vähem saadetisi tähendab suuremat efektiivsust.
  6. Suurem paindlikkus kohaletoimetamisel. Grupeeritud saatmine võimaldab ettevõtetel paremini kohanduda oma klientide vajadustega, valides millisel nädalapäeval toode saabub.

Kokkuvõttes on Nubeprinti Staatus ja Grupeeritud Saatmise rakendused ideaalne kombinatsioon, et saavutada klientide rahulolu, suurendades efektiivsust ja paindlikkust kohaletoimetamisel ning vähendades kulusid ning tagada teie ettevõtte vastavus jätkusuutliku arengu eesmärkidele (SDG-d). Klientide vajadustega arvestamine on võti klientide lojaalsuse loomisel ja suurepärase kliendikogemuse saavutamisel.

Kui soovid lugeda täpsemalt Nubeprint printerimonitooringu võimaluste kohta siis mine siia. Kui soovid pakkumist siis võta ühendust meie müügiosakonnaga siit.

ALLIKAS: programadetransporte.es / Nubeprint.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*