Printeriekspert

Expert Advice for Choosing the Perfect Printer

Mobile World Congress Barcelona 2023

Mobile World Congress Barcelona 2023

Kas teadsite, et …?

Mobiilimaailma kongressil Barcelonas 2023. aastal ei olnud kõik ainult nutitelefonidest.

Telefonidele vastupidav klaas, paindlikud ekraanid, inimlaadsed robotid … Sellel maailmakongressil oli kõike ja kõigile midagi. Millised olid kõige silmapaistvamad ja unikaalsemad…?

Nelja päeva jooksul osales sellel sündmusel Barcelonas (Hispaanias) koguni 88 500 inimest, kus lisaks nutitelefonidele esitleti ka uusi tehnoloogilisi edusamme teistelt sektoritelt. Vaatame mõningaid kõige silmapaistvamaid näiteid:

Lendav takso – Järgmise paari aasta jooksul arendab SK Telecom välja selle elektrimudeli, mis vajab töötamiseks 5G- või kõrgemate võrkude ühendamist linnades, mistõttu SK rakendab oma kogemust telekommunikatsioonisektoris.

Vesinikmopeed – Segway Apex H2 mudel esitleti 2021. aastal kontseptsioonina ja nüüd on see saanud reaalsuseks sellel messil.

Lucid Air 2023 – Kõrgklassi elektrisõiduk, mis konkureerib otse Mercedes-Benz EQS 2023 ja Tesla Model S-ga, kuid see pole kõigile eelarvele sobilik: tuleb maksta umbes 220 000 eurot.

Politseiauto – Tesla Model 3 elektriautol on kõik vajalikud seadmed õiguskaitseametnike jaoks: näotuvastus, kontrollkaamerad, sõidukis olevate reisijate tuvastamise andurid jne.

Lennukimüra summutamine – Vueling on välja töötanud süsteemi, mis takistab selle tüütu müra, kuigi selle tehnoloogia jõudmine lennujaamadesse võtab aega.

Kehatuvastusega robot – See tunneb ära mitte ainult näo, vaid ka terve keha. Seda saab kasutada koduvalve ülesannetes ja suurürituste piletiotsingutel.

3D-hologramm – Telefónica esitles seda süsteemi, mis võimaldab luua meie hologrammi ruumilises kujutises, et siseneda igasse virtuaalreaalsuse keskkonda.

Lõpuks ärme unusta nutitelefonidega seotud kõige olulisemaid põnevusi, esile tõstes Motorola – Lenovo volttelefoni (kontseptsioon on esitletud, mis näitab, et see on tehniliselt võimalik) ja Techno Chameleon nutitelefoni kontseptsiooni (mis võimaldab selle korpuse värvi muuta 1600 erineva värvi vahel nii palju kordi, kui kasutaja soovib, kasutades kristallide ja prismadega tehnoloogiat).

Nubeprintil on selge tulevikku suunatud kutsumus ning neil on 7 patenti, sealhulgas nutitelefonide DCA (Device Connectivity Agent) patenteeritud lahendus, mis võimaldab printerite jälgimist selle seadme kaudu ning on turul ainulaadne omataoline. Nubeprint on samuti pühendunud tehnoloogilistele edusammudele ja investeerib 30% oma ressurssidest teadus- ja arendustegevusse, arendades praegu ärianalüütika süsteeme ning kavatseb saada Innovatiivse VKE (Innovative SME, AENOR EA 0047) sertifikaadi hiljemalt 2022. aasta lõpuks.

Allikas: computerhoy.com/ eitb.eus/es / Nubeprint

Kui soovid lugeda täpsemalt Nubeprint printerimonitooringu võimaluste kohta siis mine siia. Kui soovid pakkumist siis võta ühendust meie müügiosakonnaga siit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*