Printeriekspert

Expert Advice for Choosing the Perfect Printer

Nubeprint jälgib nüüd ka USB-printereid.

Nubeprint jälgib nüüd ka USB-printereid.

Kas teadsite, et …?

Nubeprint jälgib nüüd ka USB-printereid.

Internetirevolutsioon ühendab järk-järgult ja kõik aina paremini ja paremini. Printerite puhul on see juba päris kaugele: juba üle 4 aasta pole toodetud ühtegi printerit, mis poleks ühendatud LAN-võrguga. Siiski on endiselt printereid, mis on otse PC-ga ühendatud USB-kaabli abil: kas neid on võimalik samuti jälgida?

Ühendamine LAN-võrguga suurendab printerite eeliseid mitmest vaatenurgast. Kasutaja saab ühelt ja samalt masinalt printida mitmest seadmest: võrgus olevatest PC-dest, isegi nutitelefonidest ja tahvelarvutitest, kõik sujuvalt ja lihtsalt.

Ka seadmete hooldus muutub lihtsamaks kuna tehnikul on lihtne masinaga ühendust võtta ja teha vajalikud seadistused.

Lisaks on erinevaid printeri rendivõimalusi mis on võimalikud ainult LAN-võrku ühendatud printerite kasutamise puhul. Nende teenuste hulka kuulub automaatne kasseti vahetus, kus kasutaja ei pea muretsema tintide või toonerite pärast kuna ta teab, et tema printer on alati valmis printima.

Kõigi nende põhjuste tõttu võiks eeldada, et printerid mis on otse ühendatud traditsioonilise USB-kaabli abil kaovad järk-järgult. Kuid tegelikkus on osutunud väga visaks ja endiselt on palju kasutajaid, kes olgugi, et nad ostavad printeri WIFI- või LAN-kaardiga, ühendavad selle otse PC-ga USB-pordi kaudu.

Neil on kahtlemata omad põhjused kuid see on takistanud neil kasutamast enamiku trükiseadmete edasimüüjate poolt lisatud teenuseid: teenused nagu automaatne kulumaterjalide tarnimine on võimalik ainult siis kui printereid jälgitakse ja see pole võimalik, kui printer on ühendatud USB-kaabliga. Kuid olgem täpsed ja ütleme, et see pole seni olnud võimalik…

Nubeprint on just teatanud, et on täiendanud oma CPM andmekoguja agenti ning suudab nüüd jälgida USB-ga ühendatud seadmeid. Lahendus kasutab Nubeprinti unikaalset masinõppe (ML) tehnoloogiat, et mõõta trükiseadmete erinevate sisendite tarbimist.

Selle tulemusena saab Nubeprinti uue CPM andmekoguja agendi abil Nubeprinti MPS toodetega teenusepakkuja jälgida USB-printereid (lisaks LAN-ühendusega printeritele) saades kulumaterjalide tasemete teavitusi, mis genereeritakse valitud taseme saavutamise korral kas päevades või valitud protsendimäära jäägi tasemel ning arvestada isegi kliendi poolt prinditud lehekülgede arvu.

Nubeprinti MPS Zero ja Enterprise-Q lahendused võimaldavad nüüd jälgida USB-ga ühendatud printereid. Nubeprintile ainuomase tehnoloogia abil tuvastab see automaatselt PC-ga ühendatud seadmed ja kuvab erinevate kulumaterjalide tasemed ja prinditavate lehekülgede arvu. Sama Nubeprinti CPM andmekoguja võimaldab tuvastada ja jälgida ka võrgus olevaid printereid, muutes paigalduse kliendi puhul kellel on segamini USB- ja LAN-printerite park väga tõhusaks.

Kui soovid lugeda täpsemalt Nubeprint printerimonitooringu võimaluste kohta siis mine siia. Kui soovid pakkumist siis võta ühendust meie müügiosakonnaga siit.

Allikas: Nubeprint

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*